Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, pod sklem, datace kol. r. 1920, signováno vpravo dole PANUŠKA. Konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem. Autor viz T 2/242, V 3/545, TB 26/206, B 8/112, NEČVU 2/601."